Новини

Важливі зміни в обслуговуванні зовнішньо-економічних договорів (контрактів) у зв’язку з реорганізацією

12 вересня 2018

До уваги клієнтів, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, а також мають кредитну заборгованість в іноземній валюті.

ПАТ «ВіЕс Банк» повідомляє своїх клієнтів про те, що з 1 жовтня 2018 року в рамках реогранізації Банку шляхом приєднання до АТ «ТАСКОМБАНК» відбудуться зміни в обслуговуванні зовнішньо-економічних договорів (контрактів) Клієнтів, у тому числі договорів позик Клієнтів-позичальників з нерезидентами-кредиторами (надалі - ЗЕД-договори).

Усі подальші операції з обслуговування зовнішньо-економічних контрактів можна буде здійснювати через АТ «ТАСКОМБАНК». Для переведення ЗЕД-договорів на обслуговування в АТ «ТАСКОМБАНК» Вам необхідно:

  • відкрити рахунок в АТ «ТАСКОМБАНК», для чого зверніться до своїх персональних менеджерів або безпосередньо у відділення АТ "ТАСКОМБАНК",
  • підключити систему Клієнт-Банк АТ «ТАСКОМБАНК»,
  • надати через систему Клієнт-Банк у відділення АТ «ТАСКОМБАНК» договір з нерезидентом з усіма супровідними документами, що становлять його невід’ємну частину, та звітність на останню звітну дату з квитанціями ДФС про її отримання.


В іншому випадку ПАТ "ВіЕс Банк" (а після приєднання - АТ "ТАСКОМБАНК") не зможе здійснювати операції за Вашими ЗЕД-договорами у зв’язку з припиненням з 1 жовтня операційної діяльності ПАТ «ВіЕс Банк» у системі S.W.I.F.T., закриттям кореспондентських рахунків та іншими заходами, які відбуваються в процесі реорганізації.

Консультації для отримання додаткової інформації:
 в ПАТ «ВіЕс Банк»: (032) 2550267, (032) 2976960,
 в АТ «ТАСКОМБАНК»: (044) 2909492, Центр підтримки клієнтів.

Детально про умови припинення обслуговування операцій щодо ЗЕД-договорів Ви можете дізнатися за цим посиланням  http://www.vsbank.ua/ua/tariffs/dogovir_complex_bank_obslug (зокрема Глава 8. Розділу І. Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та суб’єктів господарювання у ПАТ "ВіЕс Банк", та Розділ 5 Правил комплексного обслуговування клієнтів ПАТ «ВіЕс Банк») .

ПАТ «ВіЕс Банк» робить усе можливе, щоб перехід клієнтів на обслуговування до АТ «ТАСКОМБАНК» був максимально комфортним та зручним.