Новини

"ВіЕс Банк" долучився до подвійної доброї справи – збору макулатури та підтримки НРЦ «Джерело»

29 серпня 2017

Колектив «ВіЕс Банку» охоче приєднався до благодійного збору макулатури, оголошеного Навчально-реабілітаційним центром «Джерело». Мета благодійної ініціативи – замінити старі вікна у всьому Центрі.
До збору макулатури долучилися багато небайдужих людей, мешканці Львова, навчальні заклади міста, фірми. Серед компаній, які віддали непотрібний папір на благодійність - і ПАТ «ВіЕс Банк», а також FEST, Lohika, Австрійські та Турецькі авіалінії, Сферос-електрон, Медіа Сервіс та багато інших.
Працівники «ВіЕс Банку» зібрали і привезли понад 220 кг непотрібного паперу/ макулатури.
Всього за недовгий період ініціаторами благодійної акції було зібрано 9 770 кілограмів макулатури, що дало можливість замінити 6 вікон у Центрі.
НРЦ «Джерело» продовжує збирати макулатуру, адже потрібно замінити ще 54 старі вікна, і звісно, запрошує усіх долучатися до подвійної доброї справи – збору макулатури та підтримки Центру.
У «ВіЕс Банку» абсолютно згідні з організаторами цієї доброчинної акції, що непотрібний папір може бути корисним, а благодійна мета об'єднує людей.

Детальніше про благодійну акцію НРЦ «Джерело» можна переглянути тут: https://www.facebook.com/events/330759530654893/?active_tab=about 

На завершення зазначимо, що у ПАТ «ВіЕс Банку» пріоритетними напрямками соціально- корпоративної відповідальності є благочинність, а також еко-ініціативи. Вже декілька років поспіль у рамках програми «Зелений офіс», реалізовано «еко»- проекти по збору відпрацьованих батарейок та роздільному збору відходів (папір, скло, пластик) в офісах Банку.
Щороку Банк є організатором благодійних акцій на підтримку дитячих будинків та спеціалізованих шкіл-інтернатів, будинків пристарілих.

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua