Новини

ПАТ «ВіЕс Банк» очікує виведення зі списку підсанкційних банків

6 березня 2018

Відповідно до офіційних повідомлень, розміщених на веб-сайтах РНБО та Президента України, а також повідомлення НБУ в ЗМІ, РНБО запропонував продовжити на рік санкції до чотирьох банків з державним російським капіталом: ПАТ «Сбербанк», ПАТ «Промінвестбанк», ПАТ «ВТБ Банк», АТ «БМ Банк».

ПАТ «ВіЕс Банк», який змінив свого головного акціонера та увійшов у групу «ТАС» в грудні 2017 року, очікує на його виведення зі списку підсанкційних банків.

ПАТ «ВіЕс Банк» завершив 2017 рік з прибутком 121,5 млн. грн., що вдвічі більше ніж у 2016 році.

Додатковим підтвердженням фінансової стійкості та стабільності ПАТ «ВіЕс Банк» є оцінки незалежних рейтингових агентств. Зокрема, 1 березня  2018 року Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» в черговий раз підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ «ВіЕс Банк» на рівні «5» (найвища надійність).

У 2018 році  «ВіЕс Банк» зосередить увагу на активному зростанні як роздрібного, так і корпоративного бізнесу, впровадженні нових сервісів та послуг відповідно до фінансових потреб клієнтів, посилюючи фундамент прибуткового та ефективного банку.