Новини

Накладені санкції не перешкодять «ВіЕсБанку» виконати свої зобов'язання перед клієнтами.

21 березня 2017

«ВіЕс Банк» є прибутковим, добре капіталізованим, високоліквідним, і відповідає всім нормативним вимогам регулятора.

Норматив капіталу Банку більш ніж в 3 рази перевищує поріг, встановлений НБУ (норматив капіталу «ВіЕс Банку» складає 32,00% проти нормативу НБУ – 10%, станом на 01.03.2017). Рівень ліквідності Банку вдвічі вище вимог НБУ: так норматив ліквіднності «ВіЕс Банку» становить 144,51% проти нормативу НБУ -  60%, станом на 01.03.2017.

Навіть після введення санкцій щодо українських банків з російським державним капіталом, найбільше національне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" (Київ) оновило і підтвердило кредитний та депозитний  рейтинги "ВіЕс Банку": довгостроковий кредитний рейтинг за національною  шкалою- на рівні uaА +; рейтинг депозитів – на рівні  "5" (найвища надійність).

Запроваджені санкції не вплинуть на розрахунки з клієнтами та виконання зобов'язань перед вкладниками Банку.

«ВіЕс Банк» завжди діє у відповідності з усіма законами і правилами. Ми рішуче вітаємо підтримку української влади щодо захисту безпеки співробітників нашого банку, і, найголовніше, наших  клієнтів - відповідно до вимог українського та міжнародного права. У той же час, «ВіЕс Банк»  прагне продовжувати звичну фінансово-господарську  діяльність,  спрямовану на задоволення потреб усіх своїх клієнтів.

 

 

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua