Новини

Приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСКОМБАНК» відкриє перед клієнтами Банку нові перспективи фінансового обслуговування

13 березня 2018

Як уже повідомлялося, Спостережна Рада АТ «ТАСКОМБАНК» затвердила  План дій по організації процесу реорганізації шляхом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСКОМБАНК».

«Об’єднання кращих практик, досвіду і професійності команд двох банків відкриє перед нашими нинішніми та потенційними клієнтами нові перспективи фінансового зростання та підвищить якість обслуговування відповідно до викликів часу», - вважає Голова Правління ПАТ «ВіЕс Банк» Ірина Походзяєва.

Важливо, що інтеграційні процеси будуть проходити поступово, без різких одномоментних змін, шляхом уніфікації процедур, вдосконалення продуктів і сервісів та об’єднання кращих компетенцій. «ВіЕс Банк» працюватиме у звичному режимі, надаючи клієнтам незмінно якісні послуги та виконуючи перед ними усі обов’язання й домовленості.

Процеси приєднання не вплинуть на зручність обслуговування фінансових партнерів «ВіЕс Банку». Більше того, клієнти Банку отримають нові перспективи для задоволення своїх запитів завдяки широким можливостями «ТАСКОМБАНКу» й Групи «ТАС» на фінансовому ринку України.

Приєднання «ВіЕс Банку» до «ТАСКОМБАНКУ» – це, перше за все, додаткові можливості для розвитку фінансових продуктів і послуг, розширення каналів дистрибуції, появи технологічних та інноваційних сервісів та вдосконалення стандартів обслуговування. Від цього, переконана Ірина Вікторівна, виграють як нинішні клієнти, так і майбутні.

 

Довідково:

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк,  який  демонструє одні з кращих  убанківській системі темпів  розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20банків за розмірами активів та продовжує зміцнювати свої позиції. Входить до трійкинайнадійніших банків за версією видання «Личный счет» та до трійки банків з найвищим рівнем надійності депозитів, за версією РА «Стандарт рейтинг». За даними НБУ, прибуток  Банку за 2017 рік склав  153,159 млн.грн. Банк постійно інвестує в оновлення й модернізацію продуктів, процесів, процедур, якість обслуговування

 

 ПАТ "ВіЕс Банк" — український банк з головним офісом у Львові, один із перших комерційних банків. Заснований в 1991 році під назвою «Електронбанк», у 2008 році був перейменований у «Фольксбанк», з 2013 року носить назву «ВіЕс Банк».У грудні 2017 року "ВіЕс Банк" змінив акціонера та увійшов до складу   Групи "ТАС". Загальні активи "ВіЕс Банку"  станом на початок 2018 року становили 2,646 мільярдів гривень. Чистий прибуток "ВіЕс Банку" за 2017 рік. склав більше 121 млн.грн., а за його величиною банк увійшов у ТОП-20  найприбутковіших банків України