Новини

ПАТ «ВіЕс Банк» змінив акціонера і ввійшов до складу Групи «ТАС»

13 грудня 2017

12 грудня 2017 року відбулося закриття угоди  щодо придбання Групою «ТАС» ПАТ «ВіЕс Банк» у міжнародної групи Сбербанк Європа (Sberbank Europe AG). Завершення угоди відбулося після отримання усіх необхідних дозволів від регулюючих органів - Антимонопольного комітету, Національного банку України, а також Європейського центрального банку.

Придбання ПАТ «ВіЕс Банк» відповідає довгостроковій стратегії розвитку фінансового сектору Групи «ТАС» і позитивно вплине на зміцнення її позицій на банківському ринку України.

«Інвестиції в придбання «ВіЕс Банку» - це не тільки крок до подальшого зростання Групи «ТАС», а й, насамперед, інвестиції у стабільний розвиток фінансової системи України та забезпечення надійності банківського обслуговування. Входження «ВіЕс Банку» до Групи «ТАС», яка демонструє активну динаміку розвитку, відкриває перед клієнтами і працівниками банку нові можливості для зростання.

Переконаний, що інноваційно-технологічний потенціал Групи «ТАС» дозволить клієнтам «ВіЕс Банку» отримати нові перспективи для розвитку свого бізнесу та примноження власних коштів», - зазначив власник Групи «ТАС», Голова Спостережної ради АТ «ТАСКОМБАНК» Сергій Тігіпко.

ПАТ «ВіЕс Банк» є прибутковим банком з високим рівнем капіталізації. У «ВіЕс Банку» високий рівень ліквідності, а також є достатньо коштів для виконання зобов'язань перед приватними і корпоративними клієнтами. У «ВіЕс Банку» працює 422 співробітники в 35 відділеннях. Активи «ВіЕс Банку» становлять 121 млн євро за станом на 30.09.2017.

Про Групу "TAС"

Група «ТАС», заснована в 1998 році, є однією з найбільших фінансово-промислових груп України. Група представлена в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор Групи входять АТ «ТАСкомбанк», ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», фінансова компанія «Центр фінансових рішень» (бренд «КредитМаркет»), лідери страхового ринку України - СГ «ТАС» і СК «ТАС», фінансова компанія «Європейське агентство по поверненню боргів », процесинговий центр« ТАС Лінк », лізингова компанія« УЛФ-Фінанс ». Засновником і основним акціонером Групи «ТАС» є Сергій Тігіпко.

Веб-сайт: www.tas.ua

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua