Новини

"ВіЕс Банк" отримав нагороду в номінації «Банк з високим рівнем капіталізації та ліквідності»

15 вересня 2017

У рамках IX Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017», організованого міжнародним фінансовим клубом «Банкір» в партнерстві з Університетом банківської справи, «ВіЕс Банк» відзначено нагородою в спеціальній номінації «Банк з високим рівнем капіталізації та ліквідності».
«ВіЕс Банк» другий рік поспіль отримує визнання та диплом переможця за версією МФ Клубу та журналу «Банкір» (м. Київ).
14 вересня 2017 року за підсумками оцінок оргкомітету конкурсу, провідних експертів, медіа-партнерів та міжнародного фінансового клубу «Банкір», відбулося урочисте вручення нагород переможцям у різних номінаціях. У заході прийняли участь провідні банки України.
Визнання та перемога «ВіЕс Банку» в такому конкурсі підтвердили його міцні позиції в непростих сучасних умовах. На сьогодні «ВіЕс Банк» є добре капіталізованим, високоліквідним, і відповідає всім нормативним вимогам регулятора.
Передусім, це стосується показників регулятивного капіталу та адекватності капіталу, значення яких станом на 15.09.2017р. ВЧЕТВЕРО більше вимог НБУ: регулятивний капітал - 797 млн. грн. при нормативі 200 млн., аналогічно, адекватність капіталу - 39,4% при нормативі - 10%.
Ще більш суттєві перевищення нормативів за показниками ліквідності (станом на 15.09.2017): миттєва ліквідність (H 4) - у 27 разів вище нормативу НБУ, поточна ліквідність з кінцевим строком погашення до 31 дня (H 5) - у 12 разів, короткострокова ліквідність з строком погашення до 1 року (H 6) - у 3 рази!

Визначення кращих банківських установ України здійснювалося на основі опитувань українських банків, їх клієнтів, думок авторитетних банківських експертів, Національного Банку України, Університету Банківської Справи, ЛСОУ, рейтингових агентств, ділових медіа партнерів.

Заявлені претенденти на перемогу оцінювалися виключно на принципах відкритості, прозорості, надійності, ділової репутації та професіоналізму. Ці основні якісні критерії стали базисом для визначення переможців конкурсу.

Nagoroda-2017-1-zmen.JPG

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua