Новини

Кредитний рейтинг «ВіЕс Банку» підтверджено на рівні uaА +

14 серпня 2017

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «ВіЕс Банк» на рівні uaА +. Прогноз рейтингу - у розвитку. Агентство також підтвердило рейтинг надійності вкладів (депозитів) банку на рівні «5» (найвища надійність). В ході аналізу агентство використовувало фінансову звітність ПАТ «ВіЕс Банк» за 2015-2016 рр. і I півріччя 2017 року, а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

Для довідки:

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності означає чутливість до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.
Знаки "+" і "-" позначають проміжні категорії рейтингу відносно основних категорій (рівнів).
Прогноз «у розвитку» вказує на підвищену імовірність зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «5» (найвища надійність) означає, що банк надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних чинників. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів дуже низька.