Новини

"ВіЕс Банк" - партнер бізнес-сніданку з інформаційної безпеки

5 квітня 2017

ПАТ «ВіЕс Банк» кілька років поспіль виступає в гроні  постійних партнерів циклу ділових сніданків, які вже стали традиційними і проводиться у Львові Юридичною компанією "Ейч.Ді.Партнерз" для представників бізнесу.

4-го квітня експертка з інформаційної безпеки «Бюро Верітас Україна» Олена Подчасова відвідала бізнес-сніданок, організований ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз», де розповіла про стандарт, який корисно знати спеціалістам з інформаційної безпеки. 

Головна мета стандарту з інформаційної безпеки – еволюція від окремих елементів безпеки до цільної стратегії менеджменту, яка дозволить отримати розуміння бізнесу в цілому.

Чим особливий стандарт з інформаційної безпеки?

Стандарт 27001 – єдиний стандарт, за яким можлива сертифікація. Він передбачає два основних принципи управління: процесний підхід до управління безпекою та застосування моделі PDCA, або, як ще її називають, циклу Шухарта-Демінга. Цикл PDCA – модель безперервного поліпшення процесів: плануй (Plan), роби (Do), перевіряй (Check) та впливай (Act). 

Як зауважив керуючий партнер ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» Володимир Глащенков, структурованість процесів і заточеність компаній на використання сучасних технологій підвищує їхню конкурентоспроможність і водночас створює велику кількість ризиків.

«Вибудовуючи такі системи, потрібно розуміти, що над ними особливо багато слід працювати з точки зору безпеки. Щоб не вийшло так, що інформація, яку оцифрували та створили цілу систему для її захисту, в результаті є у відкритому доступі. Впроваджувати стандарти та організовувати роботу потрібно так, щоб інструменти захисту інформації лише допомагали бізнесу ставати конкурентнішим та розвиватися», – зазначив Володимир Глащенков.
 

 

 

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua