Новини

Добрі справи "ВіЕс Банку" до Дня захисту дітей

6 червня 2017

У перший день літа, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей «ВіЕс Банк» долучився до декількох добрих справ на благо дітям.
А саме:
Учні Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2 Львівської міської ради отримали від "ВіЕс Банку" одразу 2 подарунки:
1-ий: 60 квитків на Дитячий книжковий форум, який цими днями проходить у Львові.
2-ий: понад 70 екземплярів дитячої літератури, зібраних працівниками «ВіЕс Банку», і переданих до бібліотечного фонду школи-інтернату.
Приємно відзначити, що подарунок від «ВіЕс Банку» виявився дуже доречним напередодні відкриття нового фонду бібліотеки у підопічний школі-інтернаті та, сподіваємося, допоможе сприяти формуванню у дітей читацьких інтересів. А благодійна акція від «ВіЕс Банку» створила дітям маленьке книжкове свято!

1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще однією доброю справою «ВіЕс Банку» було придбання нового кольорового принтера Samsung SL-M2070W для потреб Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів Святого Миколая у смт Брюховичі. Цей довгоочікуваний центром подарунок «ВіЕс Банк» зміг зробити за рахунок благодійних коштів, зібраних працівниками Банку в рамках акції «Джинсові дні». Від імені дирекції навчально-реабілітаційного центру працівникам "ВіЕС Банку" висловлено слова великої людської подяки за готовність робити добрі справи!

2.JPG