Про банк

Приєднання до АТ "ТАСКОМБАНК"

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про приєднання  ПАТ "ВіЕс Банк" до АТ "ТАСКОМБАНК" за спрощеною процедурою

Шановні Клієнти!

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВіЕc Банк» повідомляє про отримання від  Національного банку України  дозволу на реорганізацію шляхом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «ТАСКОМБАНК» за спрощеною процедурою.

Відповідний дозвіл НБУ надано згідно з Розпорядженням НБУ від 10.07.2018 року № 395-ро, який є підставою для проведення реорганізації шляхом приєднання за спрощеною процедурою.

Приєднання буде відбуватися згідно затвердженого Загальними зборами акціонерів кожного з банків Плану реорганізації та Договору про приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ«ТАСКОМБАНК».

 У результаті реорганізації АТ «ТАСКОМБАНК» стане правонаступником усіх прав та обов’язків ПАТ «ВіЕс Банк» згідно з вимогами Закону стосовно його клієнтів, партнерів, контрагентів.

 АТ«ТАСКОМБАНК» у порядку правонаступництва набуде всіх прав за переданими йому активами. Крім того, йому перейдуть обов'язки боржника за вимогами кредиторів (вкладників) щодо переданих зобов'язань без необхідності внесення змін до відповідних договорів.

 У разі виникнення запитань телефонуйте:  0800 500 260 (дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів - безкоштовні).

    

 Адміністрація Банку

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua