Про банк

Інформація щодо FATCA

З 1 липня 2014 року набрала чинність вимога закону США «Щодо податкової відповідності іноземних рахунків» (Foreign Account Tax Compliance Act of the United States of America — FATCA).

Основна мета FATCA — недопущення використання резидентами США іноземних фінансових установ з метою приховування своїх фінансових активів та ухилення від сплати податків у США.

Особливість податкового регулювання США полягає в тому, що резиденти США зобов'язані сплачувати до США податки від доходів, отриманих з усіх джерел, що знаходяться як в США, так і за межами США, а також розкривати Податковому Управлінню США (U.S. Internal Revenue Service) відповідну інформацію про свої фінансові активи, які зберігаються за межами США.

ПАТ «ВіЕс Банк» зобов’язується відповідати вимогам FATCA, оскільки – ПАТ «ВіЕс Банк» є членом європейської групи банків.

FATCA статус ПАТ «ВіЕс Банк»

ПАТ «ВіЕс Банк» дотримується вимог FATCA.

Статус ПАТ «ВіЕс Банк» відповідно до FATCA – Reporting Model 1 FFI.

Глобальний ідентифікаційний номер ПАТ «ВіЕс Банк» (Global Intermediary Identification Number) – V6DLMY.99999.SL.804  

Форма W-8BEN-E ПАТ «ВіЕс Банк».

Зобов’язання ПАТ «ВіЕс Банк» щодо FATCA

ПАТ «ВіЕс Банк» зобов’язаний визначати FATCA статус своїх клієнтів. У зв’язку з цим ПАТ «ВіЕс Банк» може звертатись до клієнтів та кінцевих бенефіціарних власників (контролерів)  клієнтів-юридичних осіб з метою отримання додаткової інформації або документів, які б підтверджували податкову резидентність клієнта та/ або його кінцевого бенефіціарного власника (контролера).

Детально ознайомитися з інформацією щодо FATCA можна на інтернет-сторінці Податкової служби США.

Згода фізичної особи на розкриття ПАТ «ВіЕс Банк» інформації на виконання вимог Закону США  Про оподаткування іноземних рахунків (FATCA)

Контактна інформація

Інформаційний центр

Інформаційний центр

Переказ з картки на картку

Карта вiддiлень

Усі контакти

Курси валют

19.03.2019КупiвляПродаж
USD27.900028.1000
EUR32.100032.4500
RUB0.38000.4200
Валютний калькулятор

Клієнт-Банк

Вхід у систему "Клієнт-Банк"

Вхід в інтернет-сервіс "VS-e"

Технічна підтримка:
+380322976980

 0 800 500 260 

AdminCB@vsbank.com.ua